Home > Aktualności > Bez kategorii > Msza Święta 29.07.2018 godz.17.00

Msza Święta 29.07.2018 godz.17.00

Drodzy Przyjaciele, Wspólnota Theoforos Wyszków nie powstałaby, gdyby nie chęć i determinacja ks. Łukasza. To on zaprosił nas do bliższego poznania Boga. Przez cały ten czas wspierał nad w trudnych chwilach i dzielił z nami nasze radości. Zachęcił nas do niesienia innym żywego Boga.

29.07. (ndz) pragniemy podziękować Panu za jego posługę duszpasterską, za to, że jest wspaniałym ewangelizacyjnym narzędziem w rękach Boga. Jeśli ktoś chciałby połączyć się wspólnie z nami w dziękczynnej modlitwie zapraszamy na Mszę Św. w tej intencji, która odbędzie się właśnie 29.07. o godz. 17:00 w Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie.

Ks Łukasz Dawidowicz   kieruje do nas wszystkich te słowa – ,, Zapraszam Was wszystkich na Mszę Świętą pożegnalną, którą odprawię w najbliższą Ndz 29.07 o godz 17 w Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie.

Jak pisze Kohelet : “Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem: Jest czas rodzenia i czas umierania, czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono, czas zabijania i czas leczenia, czas burzenia i czas budowania, czas płaczu i czas śmiechu, czas zawodzenia i czas pląsów, czas rzucania kamieni i czas ich zbierania, czas pieszczot cielesnych i czas wstrzymywania się od nich, czas szukania i czas tracenia, czas zachowania i czas wyrzucania, czas rozdzierania i czas zszywania, czas milczenia i czas mówienia, czas miłowania i czas nienawiści, czas wojny i czas pokoju”.

Odchodzę na studia zabierając każdego z Was w swoim kapłańskim sercu            Ks Łukasz Dawidowicz  ,,